Znovu


Dnes je 5.2.2023   
  MLM ZetClub
[Zpět]  
     Programový produkt ZetClub MLM je modulární systém, určený k provozování prodejní sítě typu multilevel marketing. Systém se skládá z modulů Centrum, Prodejna a webová aplikace (e-shop).

     Moduly obsahují kompletní software pro provoz multilevel martketing prodeje.

     Centrum - hlavní modul spravující centrální databázi, provádí výpočet a výplatu provizí, umožňuje tisky sestav o provizích, správu sítě prodejců, nastavení způsobu výpočtu provizí, poskytuje výpisy, statistiky a přehledy o prodejcíh a provizích, umožňuje export údajů pro potřeby účetnictví. Vede sklad v měrných jednotkách a průměrných skladových cenách, včetně správy ceníku a definice údajů pro e-shop. Provádí automatické přenosy dat mezi centrální databází a webovou aplikaci.

     Prodejna - program pro přímý prodej v hotovosti (neobsahuje EET), prodej pomocí dobírek, prodej s platbou na účet, platbou přes platební bránu ComGate (v e-shopu). Umožňuje přímý prodej příchozímu zákazníkovi nebo prodej objednávek z e-shopu.

Moduly Centrum a Prodejna jsou určeny pro počítače se systémem Windows 7 nebo vyššími a přítup do ní má pouze MLM firma, nikoli členové prodejní sítě.

     e-shop - webová aplikace určená členům prodejní sítě. Umožňuje zakládat nové registrace prodejců, měnit osobní údaje prodejců, zobrazovat podsíť prodejce, údaje o provizích. Obsahuje objednávkový e-shop.

Modul e-shop je určen pro webové servery Apache a PHP 5.6 nebo 7. Přítup do této aplikace mají všichni členové prodejní sítě.


     DEMO verze
Instalační soubor setupZetClubDemo.exe ke stažení - vyzkoušejte si produkt sami (pro vstup do jednotlivých modulů je přednastaveno uživatelské jméno "spravce" a prázdné heslo)Prohlédněte si Příručky k jednotlivým modulům ve formátu pdf
(verze určená pro prodej zboží):     CENA
Cena modulu Centrum a jednoho modulu Prodejna včetně webové aplikace
(minimální konfigurace) je 75 000,- Kč

V ceně není zahrnuta příslušná sazba DPH. Podrobný rozpis cen, viz ceník.
 
© WebAdys 2006