Znovu


Dnes je 5.2.2023   
  Účetní systém ExWin 2.1 - ke stažení
[Zpět]  
    Nová verze ExWin 2.1 k dispozici :
    Verze Express je zdarma. Nepodléhá registraci, není nijak časově omezená, je však omezen počet dokladů a účetních vět, které lze v aplikaci během jednoho roku pořídit. (porovnání verzí ve formátu pdf). Kdykoli lze přejít na plnohodnotnou verzi Standard bez nutnosti nové instalace.
Pečlivě si přečtěte licenční ujednání a obsah souboru ReadMe, které se zobrazí po spuštění instalace.
  >>  stažení souborů  >>
Setup21.exe - Instalace ExWin 2.1 Express (35 MB)

Příručka ve formátu PDF - podrobný popis systému ExWin 2.1

instEW.exe - Instalace ExWin Service pro práci na serveru se vzdáleným připojením (pokud je ExWin 2.1 instalován na serveru a spouštěn pomocí připojení ke vzdálené ploše, tzv. terminál)

setupKlient21.exe - Instalace ExWin21 Klient pro práci na serveru v lokální síti (pokud je ExWin 2.1 instalován na serveru a spouštěn na vašem počítači, avšak z disku serveru připojenému přes lokální síť)

setupZelaRunTime.exe - instalace FoxPro 9 SP2 Runtime a podpory pro elektronický archiv Zela

Návod na instalaci ExWin21 Klient v souboru pdfPozor - pro přenos dat z verze 2.0 do nové verze 2.1 použijte volbu Menu - Soubor - Import z verze 2.0
Nelze používat standardní exporty a importy pro přenosy dat mezi verzemi 2.0 a 2.1
Podpora verze ExWin 2.0 :

Program ExWin 2 potřebuje ke své činnosti knihovny MSXML 3.0 a 4.0 Ty jsou součástí Windows od verze XP SP3, pro starší verze, případně pokud práce s XML (například export dat do XML) nebude v programu ExWin 2 fungovat správně, můžete knihovny MSXML3.0 a 4.0 doinstalovat :
  >>  stažení souborů  >>
SetupXML3.exe - Instalace MSXML3.0 a 4.0 (6 MB)

Pokud chete používat systém ExWin 2 v síti jako file-server (program ExWin 2 je instalován jen na serveru a ostatní počítače jej spouštějí odtud), pak je třeba na každou stanici, z níž má být ExWin 2 volán, nainstalovat klientskou část ExWin 2. Návod na instalaci ExWin2 Klient v souboru pdf.
  >>  stažení souborů  >>
Instalace fontů pro tisky (4 MB)

  >>  stažení souborů  >>
Instalace MS MAPI pro odesílání mailů (3,6 MB)

 
© WebAdys 2006